Kde se právě nacházíte:
Tento web připravuje: Restaurátorská dílna Říčany

Kontakt

E-mail:
info@starozitny.cz
Telefon dílna Říčany:
603 427 207
Adresa dílna Říčany:
Olivova 312,
Říčany 251 00

Příhlášení

E-mail:
Heslo:
Nemáte ještě svůj účet na staroztiny.cz? Můžete se zdarma zaregistrovat.

Facebook

Novinky

Galerie plná novinek

16.01.2012 21:58

Galerie na našem webu Vám umožní po zadání vaší firmy do katalogu zobrazit vaše práce v danné kategorii ( např.viz .Náročné opravy) Můžete zde předvést svou tvorbu, přihlásíte-li se a vytvoříte-li si svůj účet.Můžete tak činit vždy aktuálně ,přidáte-li do profilu firmy nová fota. Přejeme hodně pěkných záběrů.

Nové webové stránky

12.05.2011 14:48

Server starozitny.cz Vám do nového roku 2012 naděluje nové webové stránky. Chceme ,aby se staly jak základnou informací ze světa řemeslné  ahmotné kultury,která má blízko k interierové tvorbě.Bude se zde potkávat minulost s kvalitními počiny současnosti.Rádi vám představíme zajímavá místa, práce a materiály a probíhající akce  této oblasti. Našim přáním je ,aby jste se mohli i aktývně učastnit na předávání těchto informací.(vz.-vkládat přízpěvky ,fotky,  včetně inzerce prodeje  a kontaktů po přihlášení)

Přejeme příjemné zážitky na našem webu.

Nove firmy na webu

12.11.2011 19:09

Na našem webu objevily nové přírustky v oblasti firem -restaurování nábytku zastupuje firma restaurátorská dílna Říčany.Ostatní nové firmy můžete sledovat v našem katalogu .Můžete také vkládat nové firmy do našeho katalogu po přihlášení.

Spuštěn prodej nábytku

04.12.2011 14:54

Nově je  na tomto serveru spuštěn prodej starožitného a stylového nábytku a také náš favorit - cestovatel  Franty a jeho podivuhodný  obchod má svůj prostor . Náš obchod s nábytkem a mnohými stylovými doplňky můžete sledovat  neustále  a také  si zadat vlastní poptávku. Můžete po příhlášení zdarma inzerovat své kusy na prodej nebo zadat poptávku vámi vyhledávaného kusu.(prodej nábytku a doplňků do inetriéru)

 
Zobrazena stránka 2 z 2« zpět | 1 2
 

Vytisknout | Nahoru | Kontakt © Restaurátorská dílna říčany 2006-2023 All rights reserved